Arı Gastro, Profesyonel ve Endüstriyel mutfak sektörünün e-ticaret platformudur. Arı Gastro’ta başta yerli markaların tamamı olmak üzere, dünya çapında endüstriyel mutfak sektöründe yer edinmiş yüzlerce markayı, binlerce ürünü inceleyip, karşılaştırıp en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Arigastro.com tecrübeli satış ve müşteri memnuniyeti ekibiyle her zaman bir tık uzağınızda.

-Geleneksel (Kurumsal) Satış Departmanımız; Oteller, Restoranlar, Holdingler, Kamu Daireleri gibi müşterilerimize özel teklifler hazırlıyor ve müşterilerimize özel müşteri temsilcisi atıyoruz. Böylece her irtibatta dilerseniz aynı kişilerle görüşüp işlerinizi hızlıca ve samimiyetle yürütebiliyorsunuz.

– Online Satış Departmanımız; Dilerseniz online destek hattımızdan yazışarak, dilerseniz whatsApp destek hattımızdan bize ulaşarak dilerseniz’de 0536 611 99 51   0388 213 32 78  numaralı müşteri destek hattımızdan bizi arayarak yardım alabilirsiniz. Bunlara ihtiyaç duymuyorsanız ürünler bir tık uzağınızda web sitemizden güvenle alış veriş yapabilirisiniz.

– Müşteri İlişkileri Departmanımız; Müşteri deneyimine önem veriyoruz. Alış veriş sürecinde ve sonrasında müşteri memnuniyeti departmanındaki ekip arkadaşlarımız her zaman yanınızda. Müşteri ilişkilerine ulaşmanız telefon ve online Chat ile çok kolay.

– Satın alma Departmanımız; Sürekli büyümekte olan ürün yelpazemize her ay yeni markalar ve ürünler eklenmekte. Bu dev markette ter almak isteyen üreticilerimiz ve tedarikçilerimiz içinde hizmet veriyoruz. Uzman satın alma kadromuzla çalışmak tedarikçilerimiz ve üreticilerimiz için avantaj yaratıyor.

– Arı Gastro Media Departmanımız; Tüm sosyal medya hesaplarımız ve site yönetimimiz, bünyemizde bulunan uzman ve yetkili ekibimiz tarafından yönetiliyor. Arı Gastro Google Partner sertifikaları ile, satışını yaptığımız markaları ve ürünleri Türkiye’de, tüm Dünya’da doğru ve etkili tanıtıyor, öne çıkartıyor, farkındalık yaratıyoruz.

– Arı Gastro Teknik Servis; Gerek geleneksel gerekse web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerde ve sonrasında size teknik destek veriyoruz. Uzman ekibimiz gerek montaj gerekse garanti ve garanti dışı arızalarınıza size yardımcı oluyor.

-Misyonumuz; Endüstriyel Mutfak sektöründe yüksek kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

-Vizyonumuz; Endüstriyel Mutfak sektöründe alanında deneyim ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen, yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

-Arı Gastro, her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

-Bünyemizde verdiğimiz “Endüstriyel mutfak ekipmanları, endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri üretimi, satışı, pazarlaması, tedariki, eğitimi, servisi ve lojistiği” ürün -ve hizmetlerimizin tüm süreçlerini IS0-9001, OHSAS-18001, IS0-14001 ve IS0-10002 kalite belgeleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Bu bağlamda; daha detaylı bilgi alabilmeniz ve/veya verebilmemiz için bizleri arayarak ziyaret etmemizi kurumumuza iletmenizi rica ederim. Ayrıca www.arigastro.com internet adresimizden detaylı bilgiyi alabilir veya kurumumuzu arayabilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarılar diler; saygılar sunarım.